Event, kurs, konferanse eller seminar?

Vi har flotte konferansefasiliteter i hele Norge. På våre kinoer kan du arrangere alt fra mindre frokostmøter til store seminarer, konferanser og kurs. Vi skreddersyr hele opplevelsen.

Kino som en arena for mer enn bare film

Kino som arena åpner opp for en hel verden av muligheter. Ha ditt neste arrangement, event eller konferanse på kino, og ta del i kinomagien.  

“ Vi leide to saler med utdanningene fra VID i september. Veldig bra opplegg og fine og serviceinnstilte ansatte på Sandvika kino. Gjennomføringen med det tekniske var så smidig, og var det noe vi lurte på så gikk det så raskt å få hjelp. Vi var riktig så fornøyde med dagene! „

Grethe Savosnick, Høgskolelektor VID vitenskapelige høgskole

Ta kontakt med oss

  • Najat Mahin
    Key Account Manager - event og konferanse

    najat@capa.no

    +47 928 77 330

  • Therese Kuylenstierna
    Key Account Manager - event og konferanse (permisjon)

    therese@capa.no

    +47 412 63 649

  • Svein Beruld Andersen
    Sales Manager Trondheim

    svein@capa.no

    +47 901 82 527

  • Elise Marie Endresen
    Sales Manager Stavanger

    elise@capa.no

    +47 915 16 390

  • Christopher Fløysand Olsen
    Sales Manager Bergen

    cf@capa.no

    +47 959 96 464

  • Priscila Bustos
    Teamleder Østlandet

    priscila@capa.no

    +47 411 08 536

  • Margrete Johansen
    Event & concept coordinator

    margrete.johansen@capa.no

    +47 415 43 312

Runs on Unicorn Platform