Ansatte

SALGSTEAM NASJONALT

SALGSTEAM ØSTLANDET

SALGSTEAM BERGEN

SALGSTEAM STAVANGER

  • P1010629
    Elise Marie Endresen
    Sales Manager

    elise@capa.no

    +47 915 16 390

  • Malin (  bba571  ) (3000x3000) (1)
    Malin Huus
    Key Account Manager (permisjon)

    malin@capa.no

    +47 932 50 497

  • Portrait 03.jpg (  897c57  ) (3000x3000)
    Inger Helen Vårlid
    Key Account Manager (permisjon)

    inger@capa.no

    +47 924 60 069

  • P1010624
    Alisia Berge Anderssen
    Account manager

    alisia@capa.no

    +47 454 94 993

SALGSTEAM TRONDHEIM

  • Svein beruld andersen (  2b3445  ) (417x417)
    Svein Beruld Andersen
    Sales Manager

    svein@capa.no

    +47 901 82 527

  • Image
    Camilla Rønnes
    Key Account Manager

    cr@capa.no

    +47 464 70 970

  • Iselin haug holtan (i permisjon) (  e5dcd2  ) (417x417)
    Iselin Haug Holtan
    Key Account Manager

    iselin@capa.no

    +47 918 08 862

  • Kristin camille johansen (  eee5d4  ) (417x417)
    Kristin Camille Johansen
    Key Account Manager

    kc@capa.no

    +47 466 13 306

  • Leopodd
    Leopold Andersen
    Head of Cat and Squirrel Patrol

    leopold@capa.no 

    +47 901 82 527

KONFERANSE & EVENTS

FILMPARTNERSKAP

  • Erik
    Erik Beckman
    Leder Filmpartnerskap

    erik@capa.no

    +47 951 63 834

  • Cecilie (  ced4be  ) (3000x3000)
    Cecilie Larsen Noer
    Activation Sales Manager

    cecilie@capa.no

    +47 918 00 825

  • Anette mjeldheim (  e0d1c1  ) (417x417)
    Anette Danning-Minge
    Project Manager

    anette@capa.no

    +47 986 22 098

MARKETING, RESEARCH & FILM

ADMINISTRASJON, ØKONOMI & DISTRIBUSJON

LEDELSE

Make your website with
Unicorn Platform Badge icon